درباره ما

 
شرکت رشد دانه فعالیت خود را در زمینه تولید مکمل، کنسانتره و خوراک دام از سال 1375 آغاز نموده و افتخار دارد که همواره با پیروی از شعار( دام و طیور سالم، تغذیه سالم، زندگی سالم) در مسیر  تولید محصولات متنوع با جدیدترین فرمول ها و بهترین کیفییت در قالب طرح GMP  با هدف حفظ سلامت جامعه و رضایت مشتریان گرامی گام برداشته است.
در همین راستا بر آن شدیم تا در راستای طرح علمی - پژوهشی شرکت رشد دانه و گردآوری فرمولهای روز دنیا برای نژاد ها و سویه های مختلف دام و طیور، مجموعه ای کامل را در اختیار دامپزشکان، متخصصین تغذیه، مرغداران، دامداران و سایر فعالان زحمتکش این صنف قرار دهیم تا بتوانیم قدم موثری در کاهش هزینه های تولیدی، افزایش بهره وری و بهبود کیفیت  تولیدات دام و طیور میهن عزیزمان برداشته باشیم.

 

 

 

                                                                                                                                  به امید فردایی بهتر

                                                                                                                                  شرکت رشد دانه

 

 

درباره ما

شرکت رشد دانه فعالیت خود را در زمینه تولید مکمل، کنسانتره و خوراک دام از سال 1375 آغاز نموده و افتخار دارد که همواره با پیروی از شعار( دام و طیور سالم، تغذیه سالم، زندگی سالم) در مسیر  تولید محصولات متنوع با جدیدترین فرمول ها و بهترین کیفییت در قالب طرح GMP  با هدف حفظ سلامت جامعه و رضایت مشتریان گرامی گام برداشته است. ادامه...

تماس

آدرس: البرز - کیلومتر 15 جاده کرج هشتگرد - کیلومتر 2 جاده سهیلیه - خیابان یاران چهار

تلفکس:  5- 44373763(026) 

ایمیل: info@roshddaneh.ir

عضویت در خبر نامه

از جدیدترین محصولات ما آگاه شوید.